Ce spun clienții noștri
Am petrecut un weekend fantastic la Orca! Lacurile sunt bine întreținute, pontoanele confortabile, iar peștii... wow! Am prins un crap de 28 kg și abia aștept să revin!
Ianis N.
Am fost la multe bălți, dar Orca are ceva special. Atmosferă liniștită, reguli corecte, pești sănătoși și mari! Respect principiul Catch & Release și mă bucur să văd că aici e luat în serios.
Alex R.







